Minulý život

11. prosince 2008 v 20:15 |  Mystika
Když po smrti definitivně opustíte své tělo, domnívám se, že se stane toto: Prvních pár dní se
budete projektovat v reálném čase blízko fyzického světa, dokud vám nedojde zásoba vaší éterické látky. Poté zažijete druhou smrt a vstoupíte do Astrální dimenze. Tam se očistíte od veškeré touhy, neboť budete moci mít cokoliv, co jste si kdy přáli, a v nadbytku. To se uskuteční pomocí dokonalého využití mohutných tvůrčích schopností vašeho podvědomí. Zde můžete nasytit jakoukoliv vaši potřebu či touhu, dokud nezjistíte, že všechny touhy byly ve skutečnosti pouhá iluze.

Následně se zbavíte vašeho Astrálního (žádostivého) těla a vstoupíte do Mentální dimenze. Tam uvidíte svůj prošlý život, prozkoumáte a vyjádříte každou myšlenku, kterou jste kdy měli, a každý čin, který jste kdy provedli.

Vaše myšlenky, vzpomínky a zkušenosti budou přidány k Akashickým záznamům. Neboť ty jsou záznamem zkušeností celé existence lidstva ve fyzické dimenzi.

Poté, co odložíte své mentální tělo, vejdete do Buddhické dimenze. Zde zůstanete mimo čas kvůli léčení, odpočinku, usmíření, odpuštění a porozumění sobě samým.

Pak se zbavíte vašeho Buddhického těla a vstoupíte do Atmické dimenze. Tam budete v božské přítomnosti čekat na ty, které milujete. Jednoho dne potom postoupíte do další úrovně existence, kde vám budou odhalena velká tajemství života...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama